Hakkımda

Cildiniz için, Size özel

Cildinizle en iyi sonuçları elde etmek, sizin için özel olarak tasarlanmış, sağlıklı yaşam merkezli, ekip ve kanıta dayalı bir tedavi planı ile başlar.

Ekibimiz her zaman daha küçük bir müşteri listesine sahiptir ve bu size en iyi hasta deneyimini sağlama taahhüdümüzü tamamlayan acelesiz, yüksek kaliteli bakım odaklı bir ortam yaratmaya yardımcı olur.

Sizden sadece bir tane var ve cildiniz eşsiz, işte bu yüzden her şey cildinizin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanır.

Hakkımda

Uzman Doktor Rasime Erkan

Kayseri’de doğan Rasime Erkan 2 yaşında geldiği İstanbul’da eğitimini tamamlayıp çalışma yaşamını sürdürmektedir.

1981 yılında İstanbul Tıp Fakültesini bitiren Dr. Rasime Erkan 2 yıl süreyle bir özel hastanede çalışıp mesleki bilgilerini artırdı. 1984 yılında sınav ile İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalında ihtisasa başlamıştır.

1988 yılında tekrar sınava girip Uzmanlık belgesini almıştır.

Özel bir hastanede göreve başlamıştır, çalıştığı hastanede 1992 yılında Başhekim olarak görev almıştır. 2005 yılına kadar hem Başhekim hem de Dermatoloji Uzm. olarak burada çalışmalarını sürdürmüştür.

Emekli olduktan sonra hastanedeki görevinden ayrılan Uzm. Dr. Rasime Erkan 1997 yılında Lazermed Güzellik Merkezi’ni kurarak kendi kliniğinde çalışmaya başlamıştır.

Bugüne kadar devam eden çalışma hayatında Dr. Rasime Erkan olarak bir marka yaratıp halen:

Dermatolojik hastalıkların teşhis ve tedavisi (Leke, yara izleri, akne, ekzema, saç dökülmesi, mantar hastalıkları..)

yanı sıra Medikal Estetik ve Kozmetik alanında : Botox, Dolgu, P.R.P – Mezoterapi, Anti-aging uygulamalarını başarıyla devam ettirmektedir.

Türk Dermatoloji Derneği, İstanbul Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği, Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Derneği üyesidir.

Mesleğini severek, keyifle devam ettiren Dr. Rasime Erkan sürekli eğitim ve dermatoloji, medikal estetik kongrelerini, seminerlerini adım adım takip edip bilgilerini artırmaktadır.

TANIŞALIM

Güleryüzlü Ekibimiz

Menekşe Lokman

Medikal Estetik uzmanı

Hatice Balçin

Güzellik Uzmanı

Asiye Kertmen

Hemşire

TÜM EKİBİMİZ

HEMEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Randevu Alın

HIZLI RANDEVU