Hizmetlerimiz

DERMATOLOG DOKTOR RASİME ERKAN

Tıbbi ve Kozmetik Dermatoloji Uygulamaları

ALEKSANDRİTE LAZER, DİOT LAZER, İĞNELİ EPİLASYON

Lazer Epilasyon

PRP, BOTOKS, DOLGU, YÜZ MEZOTERAPİSİ, MEDİKAL PEELİNG, MEZOTERAPİ

Cilt Gençleştirme

AKNE, STRİA, LEKE – İZ TEDAVİSİ

Cilt Tedavileri

SAÇ MEZOTERAPİSİ, SAÇ PRP’Sİ

Saç Dökülmesi Tedavisi

BÖLGESEL ZAYIFLAMA, İNCELME

Bölgesel Zayıflama

Saç Ekimi

hair-transplant

Saç Ekimi

*Burada yer alan görseller, tanıtım amacıyla stok fotoğraf sitelerinden temin edilmiş olup gerçek tedavi – uygulama görüntülerini yansıtmamaktadır. Herhangi bir uygulama ya da tedavinin sizin üzerinizde nasıl bir etki bırakacağını değerlendirmek için Uzm. Dr. Rasime Erkan’la görüşmelisiniz.

Bilgi Al

Uzman Doktor

Rasime Erkan

Mesleğini severek, keyifle devam ettiren Dr. Rasime Erkan sürekli eğitim ile dermatoloji, medikal estetik kongrelerini, seminerlerini adım adım takip edip bilgilerini artırmaktadır.

  • Cildinize Özel

  • 35 Yıllık Deneyim
  • Ücretsiz konsültasyon
Rasime Erkan Hakkında

SİZ EŞSİZSİNİZ

Cildiniz de öyle..

Cildinizle en iyi sonuçları elde etmek, sizin için özel olarak tasarlanmış, sağlıklı yaşam merkezli, ekip ve kanıta dayalı bir tedavi planı ile başlar.

Ekibimiz her zaman daha küçük bir müşteri listesine sahiptir ve bu size en iyi hasta deneyimini sağlama taahhüdümüzü tamamlayan acelesiz, yüksek kaliteli bakım odaklı bir ortam yaratmaya yardımcı olur.

Sizden sadece bir tane var ve cildiniz eşsiz, işte bu yüzden her şey cildinizin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanır.

*Burada yer alan görseller, tanıtım amacıyla yerleştirilmiş olup gerçek tedavi – uygulama görüntülerini yansıtmamaktadır. Herhangi bir uygulama ya da tedavinin sizin üzerinizde nasıl bir etki bırakacağını değerlendirmek için Uzm. Dr. Rasime Erkan’la görüşmelisiniz.

Bilgi Al